Sıkça Sorulan Sorular

Yukarıdaki Menüde Bulunan (Kayıt Ol) Seçeneğine Basarak Kayıt Olma İşlemini Tamamlayın. Daha Sonra Tekrar Yukarida Bulunan "Bakiye Yükle" Kısmına Basarak 3D Secure İle Güvenli Online Ödeme Yapınız Yaptığınız Ödemeler Size Site İçi Bakiye Olarak Yansır. Bu Sayede İstediğiniz Kategoriden Hesap Satın Alabilirsiniz.

Banka Hesaplarımızı Görmek İçin "Tıklayın" ve Sonra Ödeme Bildirimi Yapınız.

Yukarıda Bulunan "Hesaplar" Kısmından En Son Aldiğiniz Hesaplari Görebilir,Hepsini Toplu İndirebilirsiniz.

Bu Tarz Durumda Sadece Girerken "Check" Yemesi Durumunda Ödediğiniz 2 Adete Kadar Ücreti İade Ediyoruz. Bunun İçin Destek Talebi Oluşturunuz Hesaplar'da İşlem Yapılmış İse İade Yapmadiğimizi Bilmenizi İsteriz.

Hesaplarimiz Günlük Kontrollerden Geçerek Yüklenmektedir. Bu Tarz Durumlarda 1-2 Saat Sonra Tekrar Kontrol Edebilirsiniz.

Hesaplarimiz Miniumum 2 Günlüktür. En Az 1 Gün Beklemiş Hesaplari Stoklara Ekliyoruz. Anlık,1-2 Saat Önce Açılmış Hesaplari Stoklara Eklemiyoruz.

Cloaker, Sosyal Medyada Banlanmiş, Yasaklanmiş Site İsimlerini Gizleyen Bir Sistemdir. Legal,İllegal Yapilan Reklamlarınızda Sosyal Medya Botlari Sitenizi Hiç Bir Zaman Görmeyecektir. Bu Sayede İstediğiniz Reklami Açmaniza Sebep Olacaktir..